Uzgoj Puževa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uzgoj Puževa

HELICIKULTURA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Neka je dostupno svima

Go down 
Autor/icaPoruka
Leken




Broj postova : 22
Registration date : 05.09.2007

Neka je dostupno svima Empty
PostajNaslov: Neka je dostupno svima   Neka je dostupno svima Emptyuto 13 sij 2009, 12:00

Hvala na pohvali, ali još se nemam čime hvaliti. Ušao sam u ovo "grlom u jagode", naradio sam se kao konj, potrošio novce, a još nema rezultata. Što je u pitanju? Ukratko: 1. Prvo nemaš pojma, pa čitaš knjige. 2. Kreneš po knjigama. 3. Vidiš da knjige pišu oni koji nemaju prakse. Pišu teoretske postavke koje nisu lažne, ali su i daleko od praktične istine. 4. Odustaneš ili se ozbiljno primiš posla. 5. Sve što radiš, zapisuj.
Što se tiče pitanja o posjetu: Govore mi da bih to trebao naplaćivati. Možda i hoću, kad mi farma bude za uzor. Slobodno navrati na proljeće (optimalan je 5. mjesec zbog potpunog postavljanja stvari na svoje mjesto: raslinje, matičnjaci tj. reproduktori). Još nešto: nema potrebe za zatvorenim porukama. Jedni drugima pomažemo ako su naše poruke svima dostupne. sunny
[Vrh] Go down
 
Neka je dostupno svima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Uzgoj Puževa :: PRIPREMA ZEMLJIŠTA-
Forum(o)Bir: