Uzgoj Puževa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uzgoj Puževa

HELICIKULTURA
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Potpuno sam nov i molim savjete.

Go down 
+12
mali20
sima
bingo
SIN
jofi
MSG
vladimir12
Seljak
lucic
uzgojpuzeva
Leken
Fulle
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mali20




Broj postova : 2
Registration date : 06.01.2010

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: haj   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptysri 06 sij 2010, 20:26

pozdrav svim puzarima i forumasima dolazim iz hr. zagorja.zanimame jako uzgoj puzeva bil sam u njemackoj i austriji oni imaju jako velike prinose i jako dobru cijenu. u nekim pregovorima sam sa njima jos sam u dilemi nisam bas siguran da cu krenuti u posao premda mi oni daju kopletnu opremu i maticno jato ali problem je sto ne rede koperaciju na nasim poducjima ispod 5 hektara a to je puno premda netrebam uloziti nista osim pripreme zemlje i postavljanje opreme .kaj vi mislite o tome da ili ne i koja su vasa razmisljanja o puzevima sad nakon par g kaj ih uzgajate(ovo pitanje se odnosi na puzare koji se aktivno bave )?
[Vrh] Go down
vivid




Broj postova : 2
Registration date : 23.03.2010

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Potpuno sam nov i molim savjete.   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptyuto 23 oľu 2010, 17:44

Pozdrav,

Leken...kako tvoji puževi???

mali20 imaš pp..
[Vrh] Go down
vivid




Broj postova : 2
Registration date : 23.03.2010

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Potpuno sam nov i molim savjete.   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptypon 29 oľu 2010, 12:20

Kaj više nitko ne uzgaja pužeke...??? confused
[Vrh] Go down
robizu




Broj postova : 1
Registration date : 19.06.2010

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Potpuno sam nov i molim savjete.   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptysub 19 lip 2010, 19:59

hoce li se javiti netko sa pozitivnim iskustvom sto se tice puzeva...jel ima takvih??????
...ja sam tek pripremio zemljiste pa me zanimaju savijeti odnosno kakvo je stanju u 2010 god. sto se tice uzgoja ..prije nego sto se ozbiljno bacim na uzgoj
[Vrh] Go down
Pocetnik




Broj postova : 1
Registration date : 24.02.2011

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Pozdrav   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptyčet 24 vel 2011, 16:30

Vidim da se ovom problematikom bavite vec duze vrijeme .....Mene iskreno zanima dali ima neko iz Bosne i Hercegovine da koristi ovaj Forum ili se bavi uzgojem Puzeva u Bosni

Sve one koji imaju bilo kakvu informacijun o organizaciji ovog biznisa u Bosni i Hercegovini zamolio bih da mi se jave sa bilo kojom infomacijom ili savjetom.Posto tek namjeravam da se pocnem baviti ovim i jos nekim stvarcicama....svaka informacija mi je itekako dobro dosla

Ja nisam uspio pronaci niti jedan Forum ili informaciju o tome a da se tice gore navedenog podrucja

Hvala
[Vrh] Go down
Cika_Zvone




Broj postova : 1
Registration date : 09.02.2012

Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: godinu dana nakon.   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Emptypet 10 vel 2012, 01:31

Pozdrav svima. Dali ima kakvog uspjeha u pužarstvu. Ili možda promašaja. Zainteresiran sam za ovu vrstu uzgoja pa me zanima baš sve o tome.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Potpuno sam nov i molim savjete.   Potpuno sam nov i molim savjete. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Potpuno sam nov i molim savjete.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Uzgoj Puževa :: Uzgoj Puževa - Početna :: NOVI UZGAJIVAČI-
Forum(o)Bir: